Welcome, visitor! [ Login

 

Levent Masöz Den Sağlıklı Masaj

  • Listed: 26 Mayıs 2020 04:42
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul avrupa yakasında en eski ilçelerden biri olan levent bölgesinde masaj hizmeti veren levent masöz kategorisinde uzman masaj tarpistleri, Neden hep masöz kelimesini kullanıyoruz çünkü günümüzde masaj terapist anlamını bilmeyen ve masajcı lara ya masöz ya da maör deniliyor.

Masaj işleminde çakralar beden ve aura arasındaki bağlantı noktalarıdır. Çakralar kök çakra, sakral çakra, güneş ağı çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, 3. göz çakrası ve taç çakraolmak üzere bedenimizdeki 7 önemli enerji kapısını temsil eder.

Çakranın sözcük anlamı da enerji merkezidir. Enerji ise bize hayat verir. Çakralar enerji kanalları aracılığıyla enerjiyi toplarlar ve  kullanıma uygun hale getirip fizik bedenimize verirler.

Aurasizi kötü enerjilerden korur; 4 katmandan oluşur: eterik, ruhsal, zihinsel ve duygusal beden. Hayattaki duruşunuzun sağlamlığı auranın güçlü olmasına bağlıdır.  Ne kadar güçlüyse o kadar güçlü olursunuz.

Masajın etkisi

Masajla gelen enerjiler ruhunuza iyi gelirken, duyguya dönüştürülmüş olumsuz enerjilerden kurtulursunuz. Bu da fiziksel bedeninize yansır. Hastalıkların oluştuğu yer eterik bedendir.  Eterik bedenin de korunmasıyla auranız güçlenecektir. masaj bedenizi güçlendirdiğinizde dış etkilere dayanıklılığınız artar.

Masaj aurayı güçlendirebilecek uygulamalar arasında önemli yere sahiptir. Doğru ellerde yapılan masaj size çok iyi gelecektir. Doğru enerjiler sizi sağlığınıza kavuşturur. Sadece ciddi sıkıntıları olan insanların şifa bulmaları için değil aynı zamanda yorgun bir günün ardından şarj olmak isteyenler için de iyi olacaktır.

514 total views, 2 today

  

Listing ID: 6015ecc6e752bac8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masz istanbul evde masaj izmir masaj