Welcome, visitor! [ Login

 

Masöz Bayan İstanbul Yeni İlanlar

  • Listed: 16 Temmuz 2021 06:28
  • Expires: This ad has expired

Description

Masöz Bayan ilanları  birçok insanın sevdiği ve kişiyi rahatlatan uygulamalardan birisi de masajdır. Özellikle günün yorgun luklarından kurtulmak için uygulanan masajların yanı sıra dinlenmek veya bazı ağrılardan kurtulmak için masaj oldukça önemlidir. Masöz bayan bu anlamda uyguladığı pek çok masaj uygulamaları ile profesyonel masaj terapisi sayesinde ruhen veya fiziksel olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Bilindiği gibi masaj başta Çin, Mısır, Yunan, Hint, Japon ve Eski Roma olmak üzere yüzyıllardan beri pek çok yerde uygulanmaktadır. Özellikle Asya’da bebeklere güçlenmesi ve pozitif duygusal nitelikler kazanmaları için masaj uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca masajın günümüzde pek çok iyileştirici etkilerinin olduğuna inanılmaktadır. Lenf ve kan dolaşımını düzenlemesinin yanı sıra psikolojik olarak da birçok faydalı etkisinin var olduğunu söyleyebiliriz.

Genel anlamda bakıldığında dokunmanın birçok yararı bulunmaktadır. Tansiyonun düşmesi, oksitosin hormonunun salgılanması ve kaygı seviyesinin azalmasını sağlamaktadır. Bu sebeple masaj uygulamaları pek çok kişi üzerinde oldukça fazla yarar sağlamaktadır. Endişe ve depresyonu azaltan masajlar aynı zamanda acıyı hafifleterek uykuyu düzenlemeye yarar sağlamaktadır. Aynı zamanda bağışıklık sistemini düzenleyerek regl ağrılarının azalmasına yarar sağlar. Bunlar dışında baş ağrılarını azaltır ve kan akışını düzenler.

4392 total views, 2 today

  

Listing ID: 8160f0fc9c96ebf

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masz istanbul evde masaj izmir masaj